Odťahovka

odtahovka

Ponúkame:

Odťah a preprava automobilov

Autodoprava Labant disponuje odťahovým vozidlom MAN o užitočnej nosnosti 2500kg,ktorý dovoľuje odťah dvoch automobilov naraz. Odťah vozidiel je možný v okolí Púchova, ale radi prepravíme vaše vozidlo aj mimo región, prípadne pomôžeme s dovozom v ramci Európskej únie. Ak zvažujete kúpu automobilu v zahraničí a jeho odťah-prepravu na Slovensko, požiadajte nás o cenovu kalkuláciu, ktorú vám poskytneme na počkanie.

Vyprostenie a odťah po havarii

Vďaka svojmu vlastnému technickému vybaveniu dokážeme vytiahnuť automobil aj zo zdanlivo neprístupných miest, naložiť ho hydraulickou rukou ( 2,5m-4t a 8m-1,3t),alebo vytiahnuť navijakom a odtiahnuť na vami zvolené miesto,alebo do strážených priestorov našej firmy.Prípadne radi pomôžeme s opravou v našom autoservise.

Preprava automobilov

Pokiaľ svoj nepojazdný automobil potrebujete previesť na dlhšiu vzdialenosť,môžme vám ponúknuť v rámci úspory vašich nákladov odvoz automobilu na prepravnom vozíku aj z posádkou vášho auta.

Odťah nákladných automobilov

Autodoprava Labant disponuje odťahovym špecialom DAF 95/530 z hydraulickou plošinou Omars 10t,na ktorej je možné prepraviť naraz až tri automobily,dvoma hydraulickými navijakmi 7t a 15t,hydraulickou rukou PM32, ktora zdvihne (3m-15t a 12m-2,2t),hydraulickými okuliarmi Omars 10t-slúžia na odťahy nákladných automobilov do hmotnosti 26t